• WAŻNE INFORMACJE

• Informacje dotyczące pracy świetlicy

W naszej świetlicy uczniowie mają zapewnioną opiekę w dni nauki szkolnej od godziny 6.30 do 16:30.

Zajęcia prowadzone są pod kątem  zainteresowań dzieci i ze szczególnym uwzględnieniem wszechstronnego fizycznego, emocjonalnego i społecznego rozwoju młodego człowieka. Stwarzamy warunki i możliwości do rozwoju zainteresowań dzieci oraz aktywnego spędzania  czasu wolnego poprzez organizację  zajęć tematycznych i dodatkowych, pomoc w odrabianiu lekcji, zajęć sportowo-rekreacyjnych, zabaw, konkursów i uroczystości okolicznościowych.

• Dziecko może uczęszczać do świetlicy po wypełnieniu przez rodzica Karty zapisu.

• Dziecko ze świetlicy mogą odebrać rodzice/opiekunowie lub inne osoby upoważnione pisemnie w Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy.

• Rodzic/opiekun odbiera dziecko ze szkoły powiadamiając przez telefon nauczyciela świetlicy, podając – imię, nazwisko, klasę dziecka.

• Dzieci ze świetlicy są odprowadzane do oczekujących opiekunów co 30 min; np. : 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, itd.

• Dziecko należy odebrać do godziny 16:30

• Wszystkim naszym uczniom oferowana jest opieka w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Funkcja opiekuńczo - wychowawcza świetlicy jest realizowana w oparciu
          o program wychowawczy szkoły z uwzględnieniem zajęć tematycznych wynikających z rocznego planu pracy świetlicy.