BIEG SEDLACZKA

XVI TARNOGÓRSKI BIEG SEDLACZKA za nami. Po raz kolejny nasi uczniowie mogli cieszyć się z zajętego I miejsca w klasyfikacji drużynowej klas VII-VIII-ych.Natomiast w klasyfikacji klas IV-VI zajęliśmy III miejsce. Ponadto uczeń klasy VIII A Świers Asteriusz zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii klas VII-VIII-ych

Naszą szkołę reprezentowali: Berger Szymon, Penkaty Stanisław, Walczak Wojciech, Rohrbach Robert, Kadłubek Euzebiusz, Ciekański Jan, Łempicki Gustaw, Sosadzin Karol, Strączek Maciej, Ptak Paulina, Bolińska Kinga, Pozimski Carmen, Kardas Faustyna, Mateja Wiktoria, Koprowska Dagmara, Zalewska Wiktoria, Wojtas Tobiasz, Świers Asteriusz, Duchnik Jakub, Krupa Filip, Kulik Bartłomiej, Gembus Kamil, Brzoza Krzysztof, Imach Damian, Martyna Śliwa, Natalia Błasiak, Laura Zawadzka, Oliwia Froch, Burzyńska Weronika, Mazur Amelia, Weps Amelia.   Opiekunowie: nauczyciele wychowania fizycznego.

GRATULACJE!!!