• Koszykówka

22.03.2023

I miejsce SP nr 15 w Tarnowskich Górach w Miejskich Zawodach w Koszykówce Dziewcząt 🏀.  Gratulujemy dziewczętom zaangażowania i waleczności na boisku. Liczymy na dalsze sukcesy.

Brawo Dziewczęta ❤️⛹️‍♀️.

Skład drużyny: M. Charyton, E. Włoczka,  M. Hadyk, J. Kuziemska, Z. Kmieć, Z. Kos, O. Musiala, M. Śliwa,  M. Okrzesik, M. Mik, S. Cesarz, N. Błasiak.

Kolejny sukces naszych uczennic z rocznika2010.🏀

15 .03.2023r. w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody w ramach Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej,gdzie nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce.
          Skład drużyny:Z.Gruszka,M.Mik,S.Cesarz,M.Rekus,K.Szlufik,Z.Trembaczewska,J.Wręczycka,M.Ścierska ,A.Kurkowska,E.Włoczka,P.Dudka,H.Bielec.
          Jesteśmy z Was dumni!!!

02.03.2023r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 odbyły się zawody miejskie w mini piłce koszykowej. Nasze uczennice po zaciętej walce wywalczyły I miejsce i tym samym zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Skład drużyny: Z. Gruszka, M. Mik, S. Cesarz, M. Rekus, K. Szlufik, K. Kiepura, Z. Trembaczewska,  J. Wręczycka, M. Ścierska, A. Kurkowska, E. Włoczka, P. Dudka, H. Bielec.  Gratulacje!!!

W dniu dzisiejszym na Hali Sportowej przy Parku Wodnym nasza drużyna w składzie: Kyi Wiktor, Kulik Paweł, Kamiński Kamil, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik, Tokarz Dawid, Sasadzin Karol, Berger Szymon, Tomaszewski Michał, Paszka Michał, Ścierski Samuel, Anioł Marcin (trener Jasiok Paweł) zajęła II miejsce w Turnieju Koszykówki klas VI-tych. Gratulacje!!!

• Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest pan Maciej Korzuch a zastępcą IOD jest pani Ewa Sosinka. Kontakt do IOD: biuro@protecton.pl