Podsumowanie sezonu piłkarskiego/roku szkolnego

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2018/19 dziewcząt z klasy sportowej V A w pizzerii

Rocznik 2007-09 Klasa V A

Zakończenie sezonu 2018/19

Uczniowie klasy V A wraz z rodzicami udali się na boisko Tarnowiczanki, gdzie wspólnie z trenerem Pawłem Jasiokiem dokonali podsumowania osiągnięć sportowych. Zanim doszło do omówienia sezonu piłkarskiego został rozegrany mecz Rodzice vs Dzieci. Wynik spotkania mógł być tylko jeden, a mianowicie dobra zabawa. Po zakończonym spotkaniu rodzice sprawdzili swoje umiejętności podczas konkursu rzutów karnych. Następnie trener Jasiok Paweł wręczył swoim podopiecznym nagrody: I miejsce w klasyfikacji na Najlepszego Zawodnika zajął Wiktor Kyi, drugie miejsce uzyskał Paweł Kulik, a na trzecim miejscu uplasował się Tomaszewski Robert. Królem Strzelców rundy wiosennej został Kamiński Kamil, a tytuł Najlepszego Bramkarza otrzymał Ścierski Samuel. Podopieczni trenera Pawła w obecnym sezonie zajęli IV miejsce w ligowej tabeli.

Rocznik 2005/06 Klasa VIIA

Zakończenie sezonu 2018/19

W miniony wtorek na boisku Tarnowiczanki miało miejsce podsumowanie sezonu/roku szkolnego klasy sportowej VII A. Wśród uczestników zabawy nie zabrakło trenera Pawła Jasioka oraz trenerki dziewczyn Marzeny Nieradzik, uczniów oraz ich rodziców. Pierwsza część spotkania to pojedynek piłkarski Rodzice vs Uczniowie. W pojedynku tym górą była dobra zabawa, a liczne bramki, które padały były ich efektem. Następnym elementem zabawy było podsumowanie sezonu piłkarskiego chłopców. Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Jasioka zajęła III miejsce w rozgrywkach ligowych Podokręgu Bytom mino tego, że zdobyła tyle samo punktów co pierwszy Ruch Radzionków oraz druga Polonia Bytom. O miejscu w tabeli zdecydowała różnica bramek. W klasyfikacji na najlepszego zawodnika I miejsce zajął Piotrowski Marek, II miejsce zajął Szala Janusz, natomiast trzecie miejsce zajął Skonieczek Fabian. Najlepszym bramkarzem został Kulik Bartłomiej, a królem strzelców Szala Janusz. Po wręczeniu nagród i drobnych upominków wszystkim uczestnikom spotkania, nastąpił poczęstunek w postaci smacznych kiełbasek z grilla. Na zakończenie zabawy swoich sił na boisku spróbowały dziewczyny, które rywalizowały z chłopakami podczas gry w piłkę nożną. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku.