• SZACHY

• FINAŁ TARNOGÓRSKIEGO KONKURSU SZACHOWEGO

Na blisko tysiąc uczniów, które przystąpiły do Tarnogórskiego Konkursu Szachowego uczeń naszej szkoły Flawian Krawczyk zajął I miejsce.  Finał turnieju szachowego odbył się 26.04.2023 w siedzibie klubu G4 przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach. Po rozegraniu sześciu rund Flawian Krawczyk z kompletem punktów nie miał sobie równych.

Gratulacje!!!

II etap TARNOGÓRSKIEGO KONKURSU SZACHOWEGO ZA NAMI.

W drugim etapie Tarnogórskiego Konkursu Szachowego uczeń klasy VIII C Flawian Krawczyk z kompletem punktów zajął pierwsze miejsce i awansował do finałowego etapu, który odbędzie się 26 kwietnia w siedzibie klubu szachowego G4 w Tarnowskich Górach. Pozostali reprezentanci naszej szkoły, Paweł Ślipek oraz Marek Dąbrowski uplasowali się w drugiej dziesiątce turnieju.

Gratulacje!!!

I etap TARNOGÓRSKIEGO KONKURSU SZACHOWEGO ZA NAMI.

Najszybciej i bezbłędnie dwanaście zadań szachowych rozwiązał Krawczyk Flawian 8C (1'14''), drugie miejsce z dziesięcioma punktami zajął Dąbrowski Marek 8D (3'59''), na trzecim stopniu podium również z dziesięcioma punktami stanął Ślipek Paweł 7A (9'50'').

Gratulacje awansu do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w Tarnogórskim Centrum Kultury 4 kwietnia w formie turnieju szachowego.

Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć galerię.

TARNOGÓRSKI KONKURS SZACHOWY

Zapisy do 22 lutego 2023 r. !!!

I etap 2 marca 2023 r.

Zapisy i szczegółowe informacje u pana Pawła Jasioka (nauczyciela wychowania fizycznego)