Szachy

W dniu dzisiejszym w Boronowie odbyły się Rejonowe Zawody Szachowe Chłopców i Dziewcząt. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz  szkół gimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych w składzie: Kyi Wiktor, Klimza Maciej, Wiącek Sara, Warzycha Mateusz zajęliśmy II miejsce. Natomiast w drugiej kategorii w składzie: Białek Alicja, Brzoza Krzysztof, Przybicin Alan, Masłyka Wiktoria zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 21.11.2018r. w Częstochowie.

GRATULACJE!!!