Tarnogórski Rajd

Już poraz XI chętni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Tarnogórskim Rajdzie. Nasza 15 wystawiła dwie grupy 1. Pieszą prowadzoną przez p. Adama Pawłowskiego wraz z p. Przewodnik i 2. Rowerową prowadzoną przez p. Andrzeja Kanclerza. Obydwie grupy szczęśliwie dotarły do celu (Park w Świerklańcu) gdzie po sporzyciu regenerującego posiłu oraz dobrej zabawie wyruszyły w drogę powrotną pod szkołę.

Za uczestnictwo dziekujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Zdałeś testy rowerowe? Wykazałeś się wiedzą i umiejętnościami?

Nie porzucaj tego, wsiądź na rower i jedź z nami.

Dnia 25 maja br. zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, do udziału w rajdzie rowerowym.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty rowerowej!

Zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece szkolnej do piątku (17 maja) u p. Andrzeja Kanclerza.

Tak to wyglądało ostatnio laugh