Rejonowe Zawody w Biegach Przełajowych

W dniu 10 października 2019 r. w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach odbyły się Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja "Piętnastki" w składzie : Oliwia Froch, Amelia Mazur, Karolina Ptak, Laura Zawadzka, Martyna Śliwa, Amelia Weps, zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Rudzie Śląskiej. Nasi chłopcy w składzie : Tobiasz Wojtas, Kuba Duchnik, Kamil Gembus, Filip Krupa, Krzysztof Brzoza, Bartek Kulig uplasowali się na III miejscu. Jeszcze raz bardzo Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nauczyciele w-f