Ferie zimowe Oświadczenie dla rodziców Dodatkowe dni wolne Stypendium szkolne Poradnik dla rodziców kandydata do klasy I wykaz podręczników do religii na rok 2020/2021 Dziennik elektroniczny KONTO RADY RODZICÓW OBIADY Regulamin przyznawania stypendium Karta zgłoszenia na świetlice Nauczanie eksperymentalne -projekt unijny. Zapisy do szkoły na rok szkolny 2020/2021 Oświadczenie dla kandydatów do klasy 1 Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021 Duplikat legitymacji Procedury COVID-19

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA DLA RODZICA I UCZNIA:

Rodzicu, otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+). Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:
1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu.

2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Wyślij wiadomość.

4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję  Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.

6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc