AKTUALNOŚCI ŚWIETLICA WITA:) ZABAWY E - ŚWIETLICA ;) Zgłoszenia na świetlice

Dzień Kucharza

Z okazji dnia Kucharza wszystkie Świetlicowe Skrzaty wraz z nauczycielami świetlicy złożyły Paniom Kucharkom gorące podziękowania za pyszne obiadki i złożyły serdeczne życzenia. Do życzeń dołączyły okolicznościową laurkę i symboliczną różę.

Świetlicowe Skrzaty

30 października w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na „Świetlicowego Skrzata”. Honorowego przejścia ze stanu „Maślaka” do „Skrzata” doświadczyli uczniowie klas pierwszych, którzy uczęszczają na zajęcia świetlicowe. A nie było łatwo, pierwszaki musiały wykazać się cierpliwością, uwagą, talentem muzycznym, aktorskim i logicznym myśleniem. Hasłem przewodnim było przedstawienie pt. „ Bezpieczny ruch drogowy w Leśnej Szkole”, które przygotowali uczniowie z klasy IIIB, IIIC i IIA .
W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście a pani wicedyrektor mgr Alicja Imiołek –Myrcik dokonała aktu pasowania. Wychowawczynie świetlicy życzą wszystkim nowym skrzatom wesołego, radosnego i twórczego pobytu w świetlicy szkolnej.

UWAGA !!!

OD PAŹDZIERNIKA W ŚWIETLICY