Nawigacja

Piłka Nożna - KLASA SPORTOWA TS TARNOWICZANKA BIEG SEDLACZKA Turniej Piłki Nożnej Halowej Hokej Turniej Piłki Ręcznej Podsumowanie sezonu piłkarskiego/roku szkolnego Szachy Tarnogórski Rajd Nauka Pływania Rejonowe Zawody w Biegach Przełajowych Koszykówka

Piłka Nożna - KLASA SPORTOWA TS TARNOWICZANKA

Klasa VIII A

Rocznik 2007-09

Po bardzo ekscytującym pojedynku udaje nam się szczęśliwie zremisować z Orłem Nakło Śląskie. Dzisiejsze spotkanie rozpoczynamy w bardzo okrojonym składzie spowodowanym kontuzjami zawodników oraz plagą chorób. Już w pierwszej minucie goście strzelają nam gola. Na domiar złego chwilę później Kamil Kamiński doznaje złamania ręki. Kamilowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Pozostałą część meczu gramy w dziesięciu. Przed przerwą zawodnik Nakła ponownie pokonuje naszego bramkarza. Druga połowa układa się znacznie lepiej dla naszych. Coraz śmielej atakujemy na bramkę przeciwnika. W 60 minucie meczu Robert Rohrbach zostaje faulowany w polu karnym. Sędzia wskazuje na "wapno". Pewnie do piłki podchodzi Paweł Kulik i zdobywa gola. Podbudowani bramką dalej atakujemy przeciwnika narażając się na kontrataki, ale w tym dniu dobrze dysponowany bramkarz Tarnowic Samuel Ścierski ratuje nas przed stratą bramki. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry bramkarz Nakła pod presją Filipa Wrodarczyka wybija piłkę, która trafia Filipa w plecy i wpada do bramki. Szczęśliwie remisujemy 2:2 grając w dziesięciu z Nakłem Śląskim. Gratulacje!!!.

 

 


Klasa VIII A

Rocznik 2005/06

Minioną rundę możemy zaliczyć do udanych. Po rozegraniu dwunastu spotkań ligowych awansowaliśmy do III Ligi Wojewódzkiej. Zdobywamy 33 punkty na możliwych 36. Przegrywamy tylko jeden mecz z Piastem Ożarowice 2:0, z czego można by śmiało rzec, że dwie bramki sobie sami strzelamy. Tracimy zaledwie dwanaście bramek przy strzelonych sześćdziesięciu pięciu. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Janusz Szala (26 bramek), drugie miejsce przypadło Markowi Piotrowskiemu (8 bramek), a na trzecim stopniu podium stanęli Pascal Gajda i Filip Stefanowicz (7 bramek). W kategorii na najlepszego zawodnika pierwsze miejsce zajął Marek Piotrowski (63 punkty), drugie miejsce zajęli Asteriusz Świers oraz Jan   Piotrowski (62 punkty). Najlepszym bramkarzem okazał się Bartłomiej Kulik (57 punktów).

Gratulacje. Życzymy powodzenia w następnym sezonie.

 

Klasa VIII A

Rocznik 2005/06

W ostatniej kolejce ligowej udaliśmy się do Bytomia, by mierzyć się z tamtejszymi Szombierkami. Mecz rozgrywaliśmy w sobotni wieczór przy sztucznym oświetleniu. W pierwszej części spotkania strzelamy gospodarzom trzy bramki, a w drugiej dokładamy jeszcze jedną. Natomiast Szombierki zaliczają tylko jedne trafienie. Mecz kończy się wynikiem 1:4. Bramki dla nas strzelają: 2x Piotrowski Marek, Szala Janusz oraz Grzywiński Oktawian. Po ostatnim gwizdku sędziego wspólnie z rodzicami świętowaliśmy awans do III ligi.

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjęć 2

Podsumowanie sezonu wkrótce

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Grzywiński Oktawian, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Skonieczek Fabian, Szala Janusz, Gajda Pascal, Bąba Nikodem, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Gembus Kamil, Skrzypczyk Mikołaj, Brzoza Krzysztof, Kostrzewa Wojciech, Łosik Wiktor

Trener: Jasiok Paweł

Klasa VIII A

Rocznik 2005/06

MAMY TO!!!!!!!!!!!!

AWANS DO III LIGII WOJEWÓDZKIEJ!!!!!!!!!!!!!

Po dramatycznym pojedynku w niedzielny poranek z Rozbarkiem Bytom podopieczni trenera Pawła Jasioka na kolejkę przed końcem rundy jesiennej zapewnili sobie awans do III Ligii Wojewódzkiej. Bardzo szybko, bo już w siódmej minucie spotkania strzelamy sobie samobójczą bramkę, która to zamiast nas rozzłościć podcina nam skrzydła. Pięćdziesiąt minut trwało odrabianie strat. Po prostopadłym podaniu Filip Stefanowicz wbiega w pole karne w asyście obrońcy gospodarzy. Sędzia odgwizduje faul. Z wysokości linii bocznej myśleliśmy, że arbiter wskaże na rzut karny. Jednak pokazuje wykonanie wolnego sprzed linii 16 metrów. Pewnie do piłki podchodzi Marek Piotrowski i pakuje piłkę w siatkę przeciwnika. Łapiemy wiatr w żagle, a efektem tego jest kolejna bramka dla Tarnowic. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Janusz Szala. Dziesięć minut później sędzia kończy spotkanie przy wyniku 1:2 dla Tarnowic.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Stefanowicz Filip, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Skonieczek Fabian, Szala Janusz, Gajda Pascal, Bąba Nikodem, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Gembus Kamil, Skrzypczyk Mikołaj, Brzoza Krzysztof (Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Cuber Nikodem, Gęborski Kamil, Kuciński Igor, Łosik Wikor).

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć

Klasa VI A

Rocznik 2007-09

Tegoroczną rundę jesienną kończymy na bardzo wysokimi drugim miejscu z dorobkiem 21 punktów. Zaledwie trzy punkty zabrakło nam do upragnionego pierwszego miejsca, które zajęła drużyna z Nakła Śląskiego. Wygrywamy siedem z pośród dziesięciu spotkań. Strzelamy 23 bramki, tracąc 20. Po koronę króla strzelców Tarnowic z dorobkiem 10 bramek zmierza Robert Rohrbach mając przewagę, aż siedmiu goli nad Wiktorem Kyi i Kacprem Wroną. W klasyfikacji na najlepszego zawodnika prowadzi Paweł Kulik (60 pkt.), drugie miejsce zajmuje Kyi Wiktor (54 pkt.), natomiast na trzecim miejscu uplasował się Rohrbach Robert (44 pkt.). W klasyfikacji na najlepszego bramkarza prowadzi Ścierski Samuel. Gratulacje osiągniętego wyniku!!! Życzymy powodzenia w przyszłym sezonie.

 

Klasa VIII A

Rocznik 2005/06

W sobotni poranek podopieczni trenera Pawła Jasioka mierzyli się na wyjeździe z Nadzieją Bytom. Bardzo szybko z rzutu rożnego tracimy bramkę. Kilka minut później prostopadłą piłkę Marek Piotrowski zagrywa Filipowi Stefanowiczowi, który przyjmuje ją w polu karnym i strzałem z lewej nogi lobuje bramkarza gospodarzy. Kilka chwil później Pascal Gajda dośrodkowuje z lewej strony w pole karne. Wojtek Kostrzewa nabiega na piłkę i wbija ją w bramkę. Prowadzimy 1:2. Kolejna bramka dla nas pada po rzucie rożnym. Pascal Gajda dośrodkowuje piłkę, która z lekką pomocą bramkarza Nadziei wpada do bramki. Na przerwę schodzimy z wynikiem 1:3. Druga część spotkania to również dobra gra naszych, a efektem tego są strzelone bramki. Po raz kolejny Filip otrzymuje podanie od Marka, obraca się i precyzyjnym strzałem z 20 metrów w samo okienko bramki nie daje rywalowi szans. Kolejne prostopadłe podanie Marka otwiera drogę do sytuacji sam na sam z bramkarzem Filipowi, który już po raz trzeci w dzisiejszym meczu się nie myli. Prowadzimy z Nadzieją 1:5. Szósta bramka to również zasługa Filipa, który strzałem z dystansu podwyższa wynik meczu. Siódme trafienie dla Tarnowic zalicza Jan Piotrowski, który na trzecim metrze od bramki przeciwnika zostaje nadbity piłką w głowę przez wybijającego zawodnika z Bytomia, a piłka wpada do bramki. Ósmy i zarazem ostatni gol dla nas to zasługa znów Marka, który prostopadłym podaniem otwiera drogę swojemu bratu do pojedynku 1x1 z bramkarzem, z którego to oczywiście Jasiu wychodzi zwycięsko strzelając gola. Tuż przed końcem spotkania tracimy drugą bramkę z rzutu karnego. Końcowy wynik spotkania to 2:8 dla Tarnowic. Gratulacje!

Galeria zdjęć

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Stefanowicz Filip, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Grzywiński Oktawian, Brzoza Krzysztof, Gajda Pascal, Kostrzewa Wojciech, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Bąba Nikodem, Skrzypczyk Mikołaj.

Trener: Jasiok Paweł

 

Klasa VI A

Rocznik 2007-09

W pojedynku o drugie miejsce w ligowej tabeli pokonujemy Sokół Orzech 2:0. Dla przypomnienia w poprzednim spotkaniu przegraliśmy 4:0. Dzisiejsze spotkanie, bardzo szybko, bo już w 8 minucie układa się po naszej myśli. Bramkę dla nas strzela Robert Rohrbach. Na kolejnego gola czekaliśmy do piętnastej minuty. Wynik spotkania po raz kolejny podnosi Robert. Dalsza część meczu to pewna i zdecydowana gra naszych. Gramy konsekwentnie w obronie, natomiast w ataku próbujemy strzelić kolejnego gola, jednak brakuje nam odrobiny szczęścia. Warto nadmienić, że cały zespół po raz kolejny stanął na wysokości zadania, a nasi rezerwowi wchodząc na boisko udowodnili, że warto na nich stawiać. Gratulacje!!! Wkrótce podsumowanie rundy jesiennej.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Wrodarczyk Filip, Tomaszewski Robert, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k),  Robert Rohrbach, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Kulik Jakub, Kamiński Karol, Paszka Michał.

Trener: Jasiok Paweł

25.10.2019

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy Tarnowiczanki wybiegli na boczne boisko Gwarka Tarnowskie Góry (na płycie głównej grupy młodzieżowe chyba nie grają, a szkoda), które boiska nie przypominało, a bardziej przeorane pole. W poprzednim meczu pomiędzy obiema drużynami pewnie pokonujemy Gwarek 13:0 i tym razem nasi zawodnicy myśleli, że także wygramy. A tu niespodzianka, Gwarek po rzucie rożnym wychodzi na prowadzenie. Gramy bardzo chaotycznie i bez zaangażowania. Dopiero w 26 minucie wyrównujemy wynik spotkania, a dziesięć minut później wychodzimy na prowadzenie. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszych. Rozgrywamy płynnie akcje zakończone strzałami na bramkę przeciwnika. Pewna gra i zdecydowanie w ataku daje efekt. Strzelamy Gwarkowi jeszcze sześć bramek. Mecz kończy się wynikiem 1:8 dla Tarnowic. Na listę strzelców wpisali się: 4x Szala Janusz, 2x Bąba Nikodem, Nieradzik Igor, Brzoza Krzysztof.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Skonieczek Fabian, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Grzywiński Oktawian, Bąba Nikdoem, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Brzoza Krzysztof, Skrzypczyk Mikołaj.

Trener: Jasiok Paweł

Galeria z meczu

19.10.2019

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

Po dramatycznym pojedynku pokonujemy Piasta Ożarowice 2:1. Całe spotkanie to przewaga naszych, jednak nie potrafimy przebić się przez tzw. autobus, który został postawiony na linii pola karnego przez gości. Na domiar złego w 54 minucie spotkania tracimy kuriozalną bramkę. Kilka minut później po brutalnym faulu na naszym obrońcy zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę. Grając w przewadze, jeszcze z większą determinacją atakujemy bramkę przeciwnika. Daje to efekt w 67 minucie meczu. Pięknym strzałem z dystansu Filip Stefanowicz nie daje szans bramkarzowi rywala. Zadowoleni ze strzelonego gola, za wszelką cenę dążymy do trafienia kolejnego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym Łukasz Raichel strzela głową bramkę dającą nam upragnione zwycięstwo na minutę przed końcem gry. Gratulacje dla całej drużyny, która w tym spotkaniu pokazała, że warto walczyć do końca.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Stefanowicz Filip, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Kostrzewa Wojciech, Bąba Nikdoem, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Brzoza Krzysztof, Łosik Wiktor, Skrzypczyk Mikołaj.

Trener: Jasiok Paweł

12.10.2019

 

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

W piątkowe popołudnie zawodnicy Tarnowiczanki dokonali niemożliwego pokonując w meczu wyjazdowym 2:3 lidera rozgrywek Orła Nakło Śląskie. Przed tą kolejką rywal Tarnowic na siedem spotkań zdobył komplet punktów, strzelają 44 bramki, a tracąc zaledwie 3. W dzisiejszym spotkaniu każda nasza formacja rozegrała bardzo dobre zawody. Już w pierwszej połowie Robert Rohrbach strzela gospodarzom trzy bramki. Kolejne dwie mogły paść, ale zabrakło nam zimnej krwi do wykończenia dogodnych sytuacji. W drugiej połowie dzielnie bronimy naszej bramki. Dopiero na kilka minut przed końcem, niestety, ale strzelamy sobie bramkę samobójczą. Zawodnicy z Nakła po zdobytym golu jeszcze z większym naporem atakują naszą bramkę, a efektem tego jest strzelona przez nich bramka na 2:3. Chwilę później sędzia kończy spotkanie. Gratulacje!!!

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Wrodarczyk Filip, Tomaszewski Robert, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k),  Robert Rohrbach, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Kulik Jakub, Kamiński Karol, Sternol Jakub, Paszka Michał.

Trener: Jasiok Paweł

11.10.2019

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

We wczorajsze popołudnie pewnie pokonujemy drużynę Nadziei Bytom 4:0. Mecz owocował w wiele sytuacji bramkowych dla Tarnowic, jednak w pierwszej części spotkania strzelamy tylko jedną bramkę, a w kolejnej dokładamy trzy. Do siatki przeciwnika trafiali: Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek oraz Nikodem Bąba.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz, Stefanowicz Filip, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek (k).

Rezerwa: Skonieczek Fabian, Brzoza Krzysztof, Bąba Nikodem, Łosik Wiktor, Skrzypczyk Mikołaj.

Trener: Jasiok Paweł

09.10.2019

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

W chłodny październikowy poranek zawodnicy udali się do Orzecha, by mierzyć się z tamtejszym Sokołem. Pomimo przewagi naszych mamy problem ze wstrzeleniem się w bramkę przeciwnika. W pierwszej połowie strzelamy dwie bramki, a tracimy tylko jedną. Druga połowa spotkania to nadal przewaga naszych, a konsekwencją tego są strzelone kolejne dwa gole. Mecz kończy się wynikiem 1:4 dla Tarnowic. Bramki dla nas strzelali: 3x Janusz Szala oraz Marek Piotrowski.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz, Bąba Nikodem, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Skonieczek Fabian, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek (k).

Rezerwa: Łosik Wiktor, Skrzypczyk Mikołaj, Brzoza Krzysztof.

Trener: Jasiok Paweł

05.10.2019

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

Dzisiejszy pojedynek z Diamond Academy, to festiwal niewykorzystanych sytuacji bramkowych zawodników Tarnowic. Bardzo szybko strzelamy dwie bramki przeciwnikowi, a kolejne miały być kwestią czasu. Jednak dogodnych sytuacji nie zamieniamy na bramki. Natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania strzelają nam gola i zamiast wyniku cztery, czy pięć zero robi się 1:2. Kolejna odsłona meczu to ponowne ataki Tarnowic. Podwyższamy wynik na 3:1. Chwila nieuwagi i znów tracimy bramkę. Sfrustrowani taką sytuacją napieramy z wszystkich sił na przeciwnika, co daje efekt w postaci trzech kolejnych trafień. Mecz kończy się wynikiem 3:6 dla Tarnowic. Bramki dla nas strzelają: 3x Rohrbach Robert, Wrodarczyk Filip,Kyi Wiktor, Wrona Kacper.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Wrodarczyk Filip, Paszka Michał, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k),  Robert Rohrbach, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Kulik Jakub, Kamiński Karol, Sternol Jakub.

Trener: Jasiok Paweł

04.10.2019

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

We wtorkowe popołudnie mierzyliśmy się na własnym boisku z Olimpią Boruszowice. Bardzo szybko, bo  w ósmej minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się Robert Rohrbach. Dziesięć minut później ponownie Robert ma okazję do podwyższenia wyniku, jednak tym razem bramkarz chwyta piłkę. O zasadzie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą dowiadujemy się chwilę potem, gdy zawodnik Olimpii dośrodkowuje piłkę z prawego sektora boiska. Wrzutka ta jednak okazuje się strzałem, lobuje bramkarza i trafia do naszej bramki. Dopiero w drugiej połowie spotkania tuż przed końcem meczu Wiktor Kyi i Filip Wrodarczyk strzelają dla nas bramki. Mecz kończy się wynikiem 3:1 dla Tarnowic.

Skład: Tomaszewski Robert, Kulik Paweł, Wrodarczyk Filip, Kyi Wiktor (k), Robert Rohrbach, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik, Kacper Wrona, Samuel Ścierski.

Rezerwa: Rybak Jakub, Kulik Jakub.

Trener: Jasiok Paweł

01.10.2019

Rocznik 2005/06

W pięknym stylu pokonujemy Szombierki Bytom 6:1, chociaż początek spotkania nam tego nie zapowiadał. Bardzo szybko tracimy bramkę, która jednak mobilizuje nas do walki, a efektem tego jest strzelona w dziesiątej minucie spotkania bramka przez Marka Piotrowskiego. Dalsza część pierwszej połowy to ataki na bramkę przeciwnika, jednak dogodnych sytuacji nie potrafimy zamienić na gola. W drugiej połowie za sprawą Janusza Szali i Fabiana Skonieczka rozwiązuje się worek z bramkami, którzy to odpowiednio zaliczają cztery i jedno trafienie. Gratulacje!!!

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz, Bąba Nikodem, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Nieradzik Igor, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek (k).

Rezerwa: Skonieczek Fabian, Brzoza Krzysztof.

Trener: Jasiok Paweł

28.09.2019

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

Piątkowe spotkanie przeciwko Nadziei Bytom rozegraliśmy z zawodnikiem z pola w bramce. Tym razem między słupkami Tarnowic stanął Robert Tomaszewski, który dzielnie bronił naszej bramki. Mecz z Nadzieją wygrywamy 2:0. Pierwszą bramkę dla nas trafił Robert Rohrbach, natomiast drugi gol to samobójcze trafienie gości.

Skład: Tomaszewski Robert, Kulik Paweł, Wrodarczyk Filip, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k),  Robert Rohrbach, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Kulik Jakub.

Trener: Jasiok Paweł

27.09.2019

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

W kiepskim stylu przegrywamy wyjazdowy mecz z Piastem Ożarowice 2:0. Pierwszą bramkę tracimy po strzale z dystansu zawodnika Piasta, który to lobuje naszego bramkarza. Kolejna bramka pada w drugiej połowie. Środkowy obrońca podaje do naszego bramkarza,piłka odbija się na kępce trawy, podskakuje nad nogą Bartka i wtacza się do siatki. Rewanż już wkrótce, podczas ktorego zrobimy wszystko żeby zamazać naszą słabą dyspozycję.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz, Bąba Nikodem, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Stefanowicz Filip, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek (k).

Rezerwa: Skrzypczyk Mikołaj, Skonieczek Fabian, Brzoza Krzysztof.

Trener: Jasiok Paweł

25.09.2019

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

Na boisko w Świerklańcu wybiegliśmy w dzisiejsze popołudnie, by mierzyć się z tamtejszą Unią. Jednak tego spotkania nie możemy zaliczyć do udanych. Bardzo szybko tracimy trzy gole. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Kacper Wrona strzela dla nas honorową bramkę. Druga część spotkania to głównie ataki Unii, która w dzisiejszym spotkaniu posiłkowała się zawodnikami z ligi wyższej, co było widoczne na boisku. Tuż przed końcem meczu tracimy jeszcze dwie bramki. Warto nadmienić, że w dzisiejszym meczu zawodnik z "pola" Grzesiu Rybak musiał stanąć pod nieobecność naszego bramkarza między słupkami, za co mu dziękujemy.

Skład: Tomaszewski Robert, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Wrodarczyk Filip, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k), Paszka Michał, Sternol Jakub, Rybak Grzegorz, Gałachowski Dominik, Wrona Kacper, Rybak Jakub.

Trener: Jasiok Paweł

24.09.2019

 

Rocznik 2005/06

Klasa VIII A

Pomimo niepełnego składu spowodowanego kontuzjami i przeziębieniami pewnie pokonujemy Rozbark Bytom. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 5:1, natomiast w drugiej połowie dokładamy jeszcze cztery bramki, tracąc zaledwie jedną, dzięki dobrej dyspozycji w tym dniu naszego bramkarza Bartłomieja Kulika. Na listę strzelców Tarnowic wpisali się: 5x Szala Janusz, 2x Piotrowski Marek, Gajda Pascal oraz Kostrzewa Wojciech. Gratulacje!!!

Skład: Kulik Bartłomiej, Brzoza Krzysztof, Skonieczek Fabian, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Stefanowicz Filip, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek (k).

Rezerwa: Skrzypczyk Mikołaj.

Trener: Jasiok Paweł

21.09.2019

 

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

Dzisiejsze spotkanie z Sokołem Orzech przegrywamy 4:0, chociaż z przebiegu gry nie zasługiwaliśmy na taki rezultat. Początek spotkania to przewaga naszych, jednakże po własnym, nie wymuszonym błędzie tracimy gola, który trochę podcina nam skrzydła. Chwilę później Sokół podwyższa wynik spotkania na 2:0, a tym razem nasze morale mocno słabną. Na drugą połowę wychodzimy odmienieni. Za wszelką cenę staramy się strzelić gole. Dochodzimy do wielu sytuacji bramkowych, których nie potrafimy zamienić na bramkę. Niestety przeciwnik wychodzi z dwoma kontratakami, przy których mu trochę, a nawet dużo pomagamy, i strzela nam kolejne dwie bramki tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Wrodarczyk Filip, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k), Rohrbach Robert, Rybak Grzegorz.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub

Trener: Jasiok Paweł

Galeria z meczu

13.09.19

Rocznik 2005/06

W dzisiejsze popołudnie zawodnicy Tarnowiczanki spisali się na piątkę. Pomimo słabej gry w pierwszej części spotkania wychodzimy na prowadzenie. Bramkę dla nas strzela Stefanowicz Filip. Druga część spotkania, to zdecydowanie lepsza gra naszych, a kolejne bramki to kwestia czasu. Na listę strzelców w drugiej połowie wpisali się: Szala Janusz x2, Stefanowicz Filip, Skonieczek Fabian. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Tarnowic.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Nieradzik Igor, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Stefanowicz Filip, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Bąba Nikodem, Skrzypczyk Mikołaj, Skonieczek Fabian, Łosik Wiktor, Brzoza Krzysztof.

Trener: Jasiok Paweł

11.09.19

Rocznik 2005/06

W meczu inaugurującym sezon 2019/20 na własnym boisku pewnie pokonujemy Gwarek Tarnowskie Góry, 13:0. W tym spotkaniu to nasi zawodnicy w każdym aspekcie gry okazali się lepsi, a dobrą postawę i zaangażowanie na boisku zamieniali na bramki. Na listę strzelców Tarnowic wpisali się: 5x Szala Janusz, 3x Gajda Pascal, 3x Bąba Nikodem oraz 2x Piotrowski Marek.

Skład: Kulik Bartłomiej, Świers Asteriusz (k), Nieradzik Igor, Piotrowski Jan, Reichel Łukasz, Stefanowicz Filip, Kostrzewa Wojciech, Grzywiński Oktawian, Gajda Pascal, Szala Janusz, Piotrowski Marek.

Rezerwa: Bąba Nikodem, Skrzypczyk Mikołaj, Skonieczek Fabian, Łosik Wiktor, Brzoza Krzysztof.

Trener: Jasiok Paweł

07.09.19

 

Rocznik 2007-09

Klasa VI A

Galeria zdjęć: Tarnowiczanka : Nakło Śląskie, Tempo Stolarzowice

Pomimo straconej w dziewiętnastej minucie bramki podopieczni trenera Pawła Jasioka w dzisiejszym pojedynku z Tempem Stolarzowice stanęli na wysokości zadania i jeszcze tuż przed przerwą strzelili dwie bramki, jak się później okazało na wagę trzech punktów. Pierwszego gola z rzutu wolnego dla Tarnowic strzela Paweł Kulik, natomiast drugiego decydującego o losach spotkania Kacper Wrona. Gratulacje.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k), Rohrbach Robert, Rybak Grzegorz.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Paszka Michał.

Trener: Jasiok Paweł

06.09.19

 

Rocznik 2007-09

Klasa VIA

Inauguracji sezonu nie możemy zaliczyć do udanej. Pomimo naszego prowadzenia, na które wyprowadza nas Kyi Wiktor, przegrywamy pojedynek z Nakłem Śląskim 1:4. Bramkę na 1:1 strzela nam zawodnik Nakła tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę. Niestety ostatnie pięć minut spotkania to seria aż trzech goli strzelonych przez gości. Powyższe bramki tracimy odpowiednio w 55, 56 oraz w 57 minucie spotkania, a już się nam wydawało, że dowieziemy remis do gwizdka kończącego mecz.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Kyi Wiktor (k), Rohrbach Robert, Rybak Grzegorz.

Rezerwa: Wrona Kacper, Rybak Jakub, Sternol Jakub.

Trener: Jasiok Paweł

03.09.19

 SEZON 2018/19

Rocznik 2007/08

Klasa V A

W niedzielny mroźny poranek przy minusowej temperaturze powietrza zawodnicy Tarnowiczanki wybiegli na boisko, by powalczyć o ligowe punkty w pojedynku z Szombierkami Bytom. Pierwsza 20 minut to dobra gra naszych obfitująca w sytuacje bramkowe, których nie potrafimy zamienić na bramki. Po tym czasie do głosu dochodzi drużyna gości, która to licznymi atakami forsuje naszą obronę. Jednak dobrze dysponowany w tym dniu nasz bramkarz Samuel Ścierski chroni nas od straty goli. Jedynie w dwóch sytuacjach musiał uznać wyższość Szombierek. Mecz kończy się wynikiem 0:2 dla Szombierek Bytom.

Skład: Ścierski Samuel, Tomaszewski Robert, Kulik Paweł, Gałachowski Dominik, Rybak Grzesiu, Rybak Jakub, Kulik Jakub, Kyi Wiktor (k), Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Wrona Kacper.

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W niedzielny słoneczny poranek podopieczni trenera Pawła Jasioka udali się do Bytomia, by mierzyć się tam z drużyną Rozbarku. Już w dziewiątej minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie po strzale z dystansu Grzesia Rybaka. Jednak minutę później po błędzie naszego obrońcy tracimy bramkę. Na domiar złego kilka minut później tracimy kolejnego gola. Przegrywamy 1:2. Tuż przed końcem pierwszej połowy Karol Kamiński popisuje się pięknym strzałem z dystansu i umieszcza piłkę pod poprzeczką. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, chociaż dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Wiktor Kyi.Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Skład: Ścierski Samuel, Tomaszewski Robert, Kulik Paweł, Gałachowski Dominik, Rybak Grzesiu, Rybak Jakub, Kulik Jakub, Kyi Wiktor (k), Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Wrona Kacper.

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć: autor Adrian Kyi


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W niedzielny poranek zawodnicy Tarnowiczanki rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem Tarnowic była Unia Świerklaniec. Dzisiejszy mecz można zaliczyć do festiwalu niewykorzystanych sytuacji bramkowych Tarnowic. Pomimo mnóstwa okazji nie potrafiliśmy się wstrzelić w bramkę rywala. Na domiar złego przeciwnicy strzelają nam gola pod koniec pierwszej połowy. Wynik spotkania udaje się nam wyrównać po strzale z dystansu Jakuba Sternola dopiero w 55 minucie meczu. Jednak remisu nie byliśmy wstanie dowieźć do końca. Na dwie minuty przez gwizdkiem sędziego tracimy bramkę z rzutu wolnego. Mecz kończy się wynikiem 1:2 dla Unii.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k), Robert Tomaszewski.

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć - auor Adrian Kyi


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W minioną sobotę zawodnicy Tarnowiczanki podejmowali na własnym stadionie drużynę Olimpii Piekary Śląskie. Do tej pory rywale Tarnowic nie przegrali żadnego meczu ligowego, a bilans bramek strzelonych do straconych wynosił 85 do 7. Jednakże drużyna podopiecznych trenera Pawła Jasioka pomimo ostatniej porażki z Olimpią 6:0 stanęła na wysokości zadania i pewnie pokonała lidera rozgrywek 5:0. Warto nadmienić, że był to najniższy wymiar kary dla Olimpii, jaki w tym meczu mogła otrzymać. Bramki dla nas strzelali: Szala Janusz x2, Świers Asteriusz, Reichel Łukasz oraz bramka samobójcza. Gratulacje dla wszystkich zawodników za rozegranie bardzo dobrych zawodów.

Skład: Kulik Bartłomiej, Grzywiński Oktawian, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Skonieczek Fabian, Reichel Łukasz, Bąba Nikodem, Skrzypczyk Mikołaj, Nieradzik Igor, Szala Janusz, Świers Asteriusz (k), Gajda Pascal.

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W ramach dziewiątej kolejki ligowej zawodnicy Tarnowiczanki podejmowali na własnym boisku UKS Bobry Bobrowniki Będzińskie. Pomimo optycznej przewagi nasi zawodnicy mieli problem wstrzelić się w bramkę przeciwnika. W 60 minucie spotkania po dośrodkowaniu w pole karne pięknym strzałem z pierwszej piłki Janusz Szala trafił do siatki rywala, jednak chwilę później sędzia odgwizduje spalonego. Kolejne minuty to ataki na bramkę przeciwnika. Na cztery minuty przed końcem spotkania ponownie Janusz Szala trafia do siatki przeciwnika. Tym razem sędzia wskazuje na środek boiska. Prowadzimy 1:0. Zaledwie trzy minuty później zawodnik Bobrów dotyka piłki ręką we własnym polu karnym. Pewnie do rzutu karnego podchodzi Marek Piotrowski. Prowadzimy 2:0. W doliczonym czasie gry bramkę na 3:0 strzela Janusz Szala. Chwilę później sędzia kończy spotkanie.

Skład: Kulik Bartłomiej, Grzywiński Oktawian, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Skonieczek Fabian, Reichel Łukasz, Bąba Nikodem, Skrzypczyk Mikołaj, Nieradzik Igor, Szala Janusz, Cuber Nikodem, Kuciński Igor, Świers Asteriusz (k).

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W sobotnie południe zawodnicy Tarnowiczanki nie dali rady pokonać dobrze w tym dniu dysponowaną drużynę Olimpii Piekary Śląskie. W meczu wyjazdowym przegrywamy 5:0. Niestety mecz w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych. Dopiero w ostatnich dziesięciu minutach spotkania przypomnieliśmy sobie jak się gra w piłkę, aczkolwiek dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy zamienić chociaż na honorowego gola.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k).

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć - autor Adrian Kyi


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W deszczowe czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Pawła Jasioka wybiegli na boisko Tarnowic, by sprawdzić swoje siły w pojedynku ligowym z Olimpią Boruszowice. Pierwsza część spotkania to przede wszystkim gra w środkowej części boiska, która zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie meczu nasi zawodnicy zaczęli przeważać nad drużyną Olimpii, a owocem tego były zdobyte dwie bramki. Pierwszego gola dla naszego zespołu zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Robert Tomaszewski, natomiast drugą bramkę z rzutu wolnego zdobywa Paweł Kulik. Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla Tarnowiczanki.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k).

Trener: Jasiok Paweł

Galeria z meczu - autor Adrian Kyi


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W sobotni poranek zawodnicy Tarnowiczanki udali się do Piekar Śląskich by mierzyć się z tamtejszą Olimpią. Mecz do łatwych nie należał, gdyż obecnie Olimpia II Piekary Śląskie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli bez straty choćby jednego punktu. Niestety naszym zawodnikom nie udało się tego zmienić. Przegrywamy z Olimpią 3:0 zaliczając przy tym samobójcze trafienie.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k).

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć - autor Adrian Kyi


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W pięknym stylu zawodnicy Tarnowiczanki pokonują Silesię Miechowice 6:1. Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom, za co serdecznie dziękujemy. W dzisiejszym spotkaniu każdy zawodnik stanął na wysokości zadania, swoją postawą oraz zaangażowaniem pokazał drużynie gości kto "rządzi" na boisku w Tarnowicach. Wynik tym bardziej cieszy, bo drużyna Silesii nie należała do łatwych przeciwników, na co wskazuje porażka Tarnowic 5:3 na boisku w Miechowicach. Bramki dla nas strzelili: 2x Bąba Nikodem, 2x Szala Janusz, Piotrowski Marek oraz Reichel Łukasz.

Skład: Kulik Bartłomiej, Grzywiński Oktawian, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Skonieczek Fabian, Reichel Łukasz, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Nieradzik Igor, Gęborski Kamil, Szala Janusz, Skrzypczyk Mikołaj, Świers Asteriusz (k).

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W minionym tygodniu zawodnicy Tarnowiczanki mieli do rozegrania trzy mecze. Jednak trzeci (dzisiejszy) mecz został przełożony w ostatniej chwili przez drużynę Olimpii Boruszowice na 25.10 godzinę 16:00. Dwa pierwsze spotkania przebiegły zgodnie z planem. W pierwszym pojedynku z Unią Świerklaniec zeszliśmy z boiska zwycięsko pokonując Unię 2:3. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli niezawodni w tym meczu bracia Kamińscy, dwa gole zaliczył Karol, natomiast jego brat Kamil jedno trafienie. W drugim meczu niestety nie daliśmy rady dobrze dysponowanej drużynie Szombierek Bytom, która na nasze spotkanie zasiliła się dwoma zawodnikami z wyższej ligi. Regulaminowo mieli do tego prawo, ale czy sportowo? Mecz przegrywamy 7:0, a zawodnicy wymienieni powyżej zaliczyli pierwszy sześć, a drugi jedną bramkę.

Szombierki Bytom : TS Tarnowiczanka - galeria zdjęć - autor Adrian Kyi

 


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W ramach szóstej kolejki ligowej zawodnicy Tarnowiczanki udali się do Bytomia, by w ramach meczu rewanżowego mierzyć się z tamtejszym Rozbarkiem. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando naszych. Worek z bramkami bardzo szybko, bo już w drugiej minucie meczu rozwiązał Wiktor Łosik. W pierwszych czterdziestu minutach spotkania strzelamy cztery bramki, natomiast w drugiej połowie dokładamy jeszcze pięć goli, tracąc tylko jedną. Na listę strzelców Tarnowic wpisali się: 3x Szala Janusz, 3x Pascal Gajda, Łosik Wiktor,  Asteriusz Świers oraz Nikodem Bąba.

Skład: Kulik Bartłomiej, Grzywiński Oktawian, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Skonieczek Fabian, Reichel Łukasz, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Łosik Wiktor, Gęborski Kamil, Szala Janusz, Skrzypczyk Mikołaj, Świers Asteriusz (k).

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W miniony wtorek zawodnicy Tarnowic udali się do Piekar Śląskie, by mierzyć się tam z drużyną Olimpii. Niestety po wtorkowym spotkaniu pozostał niesmak w postaci sześciu bramek. Na tle lidera rozgrywek wypadliśmy blado, chociaż w porównaniu z innymi drużynami, które mierzyły się z Olimpią źle (jeżeli chodzi o wynik) to nie wyglądał. Warto nadmienić, że na tak ważne spotkanie udaliśmy się do Piekar w okrojonym składzie w dodatku bez rezerwowych. Słowa uznaniu należą się naszemu bramkarzowi Bartłomiejowi Kulikowi, który dobrymi interwencjami ochronił nas przed strata większej ilości bramek.

Skład: Kulik Bartłomiej, Nieradzik Igor, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Skonieczek Fabian, Reichel Łukasz, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Łosik Wiktor, Gęborski Kamil, Szala Janusz.

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

KLASA V A

Poniedziałkowe spotkanie z Rozbarkiem Bytom dobiegło końca. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Napastnik Tarnowic Kamil Kamiński wyprowadził nas na prowadzenie, jednak nie potrafiliśmy zakończyć meczu bez straty bramki. Po dośrodkowaniu z prawej strony zawodnik Rozbarku wyprzedził naszego obrońcę i kolanem wbił piłkę do siatki Samuela Ścierskiego. W końcówce spotkania mieliśmy szansę wyjść na prowadzenie, ale ani Michał Paszka, Grzesiu Rybak i Wiktor Kyi dogodnych sytuacji nie zamienili na bramkę.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k).

Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć - autor Adrian Kyi


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych podopieczni trenera Pawła Jasioka podejmowali na własnym boisku drużynę UKS Bobry Bobrowniki Będzińskie. Niestety, mecz dla nas nie rozpoczął się zbyt dobrze. Już w pierwszej minucie spotkania tracimy bramkę. Pomimo optycznej przewagi naszych dopiero po kilkunastu minutach Wiktor Łosik wyrównuje wynik spotkania. W drugiej części meczu górujemy nad drużyną Bobrów, która stara się strzelić nam bramkę po kontratakach. W 63. minucie spotkania pięknym strzałem z dystansu szans bramkarzowi drużyny przeciwnej nie daje Marek Piotrowski. Jednak w ostatniej minucie przez bierną postawę zawodników Tarnowic zespół Bobrów trafia do naszej siatki. Minutę później sędzia kończy spotkanie wynikiem 2:2.

Skład: Kulik Bartłomiej, Nieradzik Igor, Fabian Skonieczek, Reichel Łukasz, Piotrowski Marek (k), Piotrowski Jan, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Oktawian Grzywiński, Szala Janusz, Wiktor Łosik.

Rezerwa:Skrzypczyk Mikołaj

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W słoneczne poniedziałkowe popołudnie (17.09.18) na boisko Tarnowiczanki przyjechała drużyna Olimpii Piekary Śląskie, by w ramach rozgrywek ligowych mierzyć się z podopiecznymi Pawła Jasioka. Pierwsza i druga część spotkania to przewaga naszych, jednak nie potrafimy wstrzelić się w bramkę przeciwnika. W pierwszej połowie meczu bramkę dla Tarnowic strzela Grzesiu Rybak, natomiast pod koniec drugiej połowy kropkę nad "i" stawia Karol Kamiński. Warto nadmienić, że drużyna gości bardzo dzielnie walczyła i w ostatnich minutach spotkania miała szansę strzelić honorowego gola. Wynik końcowy meczu wyniósł 2:0 dla Tarnowic.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k). Trener: Jasiok Paweł

Galeria z meczu - autor Adrian Kyi


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

W bardzo słabym stylu zaprezentowaliśmy się na boisku w Miechowicach, gdzie udaliśmy się we wtorkowe popołudnie. Niestety nasza postawa i zaangażowanie było znikome, a efektem tego były stracone bramki. Już w pierwszych piętnastu minutach spotkania tracimy dwie bramki, a strzelamy z rzutu karnego tylko jedną. Gola dla nas zdobył Marek Piotrowski. Chwilę później przeciwnik strzela nam kolejną bramkę. Tuż przed końcem pierwszej połowy Janusz Szala zalicza dla Tarnowic drugie trafienie. W drugiej części meczu przeciwnik zalicza samobójcze trafienie. Wychodzimy na remis, ale nie potrafimy wykorzystać nadarzającej się okazji i po błędach naszej defensywy tracimy kolejne dwie bramki. Końcowy wynik spotkania wyniósł 5:3 dla Miechowic.

Skład: Kulik Bartłomiej, Nieradzik Igor, Świers Asteriusz(k), Fabian Skonieczek, Reichel Łukasz, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Oktawian Grzywiński, Szala Janusz.

Rezerwa: Kuciński Igor, Gęborski Kamil, Łosik Wiktor, Skrzypczyk Mikołaj,

Trener: Jasiok Paweł

 


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W ramach drugiej kolejki ligowej podopieczni trenera Pawła Jasioka udali się do Boruszowic, by mierzyć się z tamtejszą Olimpią. W pojedynku na trudnym terenie pokonujemy Olimpię 0:1. Gola na wagę trzech punktów w dziesiątej minucie spotkania strzela Kamiński Kamil.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Karol, Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor(k). Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2005/06

Klasa VII A

Pierwsza kolejka ligowa za nami. W pojedynku na własnym obiekcie zawodnicy Tarnowiczanki pewnie pokonują Rozbark Bytom 9.1. Na przerwę schodzimy prowadząc 3:0, a w drugiej części meczu strzelamy jeszcze sześć bramek, tracąc tylko jedną. Bramki dla na strzelają: Szala Janusz x3, Gajda Pascal x2, Piotrowski Marek x2, Duchnik Jakub oraz Oktawian Grzywiński.

Skład: Kulik Bartłomiej, Nieradzik Igor, Świers Asteriusz(k), Fabian Skonieczek, Reichel Łukasz, Piotrowski Marek, Piotrowski Jan, Bąba Nikodem, Gajda Pascal, Łosik Wiktor, Szala Janusz.

Rezerwa: Duchnik Jakub, Cuber Nikodem, Gęborski Kamil, Grzywiński Oktawian

Trener: Jasiok Paweł


Rocznik 2007/08

Klasa V A

W meczu inaugurującym rozgrywki ligowe sezonu 2018/19 musieliśmy uznać wyższość Olimpii II Piekary Śląskie. W pierwszej części spotkania tracimy cztery bramki, natomiast w drugiej jedną strzelając także jedną. Jedyną bramkę dla nas z rzutu wolnego strzelił Robert Tomaszewski.

Skład: Ścierski Samuel, Kulik Paweł, Kulik Jakub, Gałachowski Dominik, Tomaszewski Robert, Kamiński Karol(k), Kamiński Kamil, Rybak Jakub, Rybak Grzesiu, Paszka Michał, Sternol Jakub, Wrona Kacper, Kyi Wiktor. Trener: Jasiok Paweł

Galeria zdjęć - autor Adrian Kyi


 

KONTAKT

  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gwarków Tarnogórskich w Tarnowskich Górach
    ul. Litewska 6
    42-612 Tarnowskie Góry
  • tel. 32 285 51 16
    fax: 32 285 51 16
    e-mail: szkola_15@poczta.onet.pl

Galeria zdjęć