Harmonogram konsulatcji dla rodziców
Konsulatcje dla rodziców odbywają się zgodnie
z poniższym harmonogramem za wyjątkiem tygodni,
w których zaplanowane są zebrania dla rodziców.Opiekunów prawnych uczniów prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczyciela o potrzebie konsultacji.
Dzięki temu umożliwi to kompletne przygotowanie niezbędnej dokumentacji podczas spotkania.
Lp.
Nazwisko i Imię Pracownika
Termin
Miejsce
1
Banaś Teresa - dyrektor
środa
9:00 - 10:00gabinet dyrektora
2
Imiołek-Myrcik Alicja - wicedyrektor
poniedziałek
11:00 - 12:00gabinet wicedyrektora
3
Zdebik Magdalena - wicedyrektor
czwartek
8:00 - 9:00gabinet wicedyrektora
4
Banasik-Noczyńska Joanna
wtorek
9:35 - 10:35gabinet nauczycieli w-f
5
Biedal-Tarska Anna
czwartek
12:25 - 13:25POKÓJ NAUCZYCIELSKI
6
Brol - Jasinska Barbara
czwartek
10:35 - 11:35P0A5
7
Cesarz Patrycja
czwartek
9:30 - 10:30POKÓJ NAUCZYCIELSKI
8
Charaputa Jolanta
środa
7:00 - 8:00PIIA6
9
Derbis Katarzyna
środa
10:40 - 11:40PIIB1
10
Dubiel Monika
piątek
7:00 - 8:00PIIA5
11
Ernst Jolanta
poniedziałek
12:25 - 13:25P0B7
12
Grabczyński Mateusz
poniedziałek
7:50 - 8:50PIIA2
13
Grzesiuk Agnieszka
wtorek
15:30 - 16:30ŚWIETLICA
14
Jasiok Paweł
środa
12:30 - 13:30gabinet nauczycieli w-f
15
Jureczek Krzysztof
środa
9:40 - 10:40SEG. ŻYW. S 16
16
Kalinowska Bożena
środa
10:40 - 11:40PIIB2
17
Kałwak Katarzyna
wtorek
7:00 - 8:00PIB1
18
Kanclerz Andrzej
poniedziałek
14:25 - 15:25BIBLIOTEKA
19
Konat Agata
piątek
7:00 - 8:00PIIB3
20
Korzuch Monika
piątek
7:00 - 8:00PIB2
21
Kucia-Kanclerz Małgorzata
wtorek
12:30 - 13:30POKÓJ NAUCZYCIELSKI
22
Kulikowska Elżbieta
wtorek
8:45 - 9:45POKÓJ NAUCZYCIELSKI
23
Lendzioszek Renata
piątek
10:30 - 11:30SEG.ŻYW. S.16
24
Lubas Małgorzata
czwartek
9:35 - 10:35gabinet nauczycieli w-f
25
Łysik Małgorzata
środa
10:35 - 11:35PIB2
26
Magda Agata
piątek
13:00 - 14:00PIA5
27
Mańka Beata
wtorek
14:15 - 15:15GABINET PSYCHOLOGA
28
Matuszczyk Barbara
czwartek
15:15 - 16:15PIA3
29
Michlik-Kaczmarek Joanna
poniedziałek
12:25 - 13:25P0B1
30
Mikicki Janusz
czwartek
10:30 - 11:30SEG. ŻYW. S 21
31
Nieradzik Marzena
środa
12:35 - 13:35gabinet nauczycieli w-f
32
Nowaczyk Danuta
czwartek
9:40 - 10:40P0A6
33
Nowak Anna
wtorek
7:00 - 8:00PIIA4 GABINET LOGOPEDY
34
Pawłowski Adam
środa
7:45 - 8:45SEG. ŻYW. S 18
35
Piontek Magdalena
czwartek
9:35 - 10:35gabinet nauczycieli w-f
36
Polka-Przeworska Barbara
poniedziałek
7:00 - 8:00P0B3
37
Pradelok Monika
środa
13:30 - 14:30PIA2
38
Raczyńska-Zawadzka Marta
piątek
8:45 - 9:45P0B4
39
Sowa Elżbieta
piątek
10:40 - 11:40PIB3
40
Świszczorowska Zuzanna
wtorek
13:30 - 14:30PIA7
41
Tys-Majtler Agnieszka
piątek
14:30 - 15:30POKÓJ NAUCZYCIELSKI
42 Waniek Sara środa
15:15 - 16:15POKÓJ NAUCZYCIELSKI 43
Wowro Danuta
czwartek
8:45 - 9:45PIIB5
44
Wójcik-Goworek Dorota
poniedziałek
9:45 - 10:45POKÓJ NAUCZYCIELSKI
45
Wyleżałek Jolanta
czwartek
16:30 - 17:30P0A2
46
Zielińska Joanna
wtorek
7:55 - 8:55P0B1