• Uwaga! Egzamin na kartę rowerową

• W tym roku egzamin na kartę rowerową odbędzie się wg. harmonogramu:

1. Test teoretyczny dla wszystkich uczniów klas IV odbędzie się na zajęciach  techniki
            • klasa IVa  22 maja 2024 r.
            • klasa IVb  17 maja 2024 r.
            • klasa IVc  20 maja 2024 r.

Dla chętnych z klas V -VIII

1. Klasy V i VI dniu 27 maja 2024 r. o godzinie 1430 w pracowni informatycznej.
            2. Klasa VII i VIII w dniu 20 maja 2024 r. o godzinie 1430 w pracowni informatycznej.

W razie pytań wszelkich szczegółowych informacji udziela nauczyciel techniki.

Egzamin praktyczny jazdy na rowerze odbędzie się na sali gimnastycznej w terminach wyznaczonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy i życzymy powodzenia.

• AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• We wtorek 7 maja obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Klasy czwarte i szóste pod kierunkiem pani Katarzyny Derbis i pani Barbary Polki-Przeworskiej przygotowały uroczystą akademię, w czasie której słowem, pieśnią, wierszem i tańcem uczniowie przybliżyli swoim kolegom i koleżankom tematykę tamtych doniosłych wydarzeń. Na koniec pani dyrektor Teresa Banaś podziękowała wszystkim za gromkie odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” i właściwe zachowanie podczas akademii, chociaż przekazywane na niej treści nie należały do najłatwiejszych.