• Wojewódzki Konkurs z Fizyki

• Z przyjemnością informujemy, żę Paweł Ślipek uczeń klasy 8a, został finalistą w Wojewódźkim Konkursie z Fizyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

• Dzień liczby Pi

• 14 marca liczba Pi obchodzi swoje święto, które my celebrujemy z wielkim entuzjazmem i rozmachem. Uczniowie uczestniczyli w wielu przedsięwzięciach: konkursie sprawdzającym wiedzę matematyczną „1 z 10” (najlepszy okazał się Antonii Trembaczewski z kl.7a), „Genialny umysł” na zapamiętanie cyfr rozwinięcia liczby Pi (niepokonana była Karolina Nowak z kl.6b, która zapamiętała 277 cyfr), konkurach plastycznych „Pisanka wielkanocna”(najpiękniejsza w wykonaniu Wiktorii Szecówki z kl.6a) i „Portret Pi”, układania Kostki Rubika na czas (ponownie podium dla Karoliny Nowak z kl.6b z czasem 34s) oraz konkursie „Kuchenne rewolucje z Pi” (wszystkie wypieki były dziełem kulinarnym na miarę Masterchefa, wystarczy spojrzeć na zdjęcia). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom, dzięki którym dzisiejszy dzień był wspaniałym matematycznym świętem. Było kreatywnie, przepysznie, twórczo.